Infolinia:
+48 604 711 680

Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy z firmą LUKSELL producentem i dystrybutorem apteczek pierwszej pomocy do dużych i małych zakładów pracy oraz apteczek samochodowch i autobusowych. Nasza firma jest również importerem i dystrybutorem drobnego sprzętu ratownictwa medyczngo oraz akcesoriów motoryzacyjnych.

Wszystkim naszym stałym klientom hurtowym oferujemy dogodne warunki współpracy i odroczone terminy płatności. Przy większych zamówieniach możemy Państwu zaoferować apteczki z nadrukiem indywidualnym również z możliwością wyboru koloru opakowania. Jest to dobra forma reklamy dla Państwa produktów czy też promowania marki na rynku. Ponadto, jesli w ofercie nie ma produktu, którego Państwo szukacie to możemy go w niedługim czasie sprowadzić i zaoferować po konkurencyjnych cenach.

Naszymi odbiorcami są sieci hurtowni motoryzacyjnych oraz sieci sklepów motoryzacyjnych, salony samochodowe, hurtownie artykułów BHP i P.POŻ, agencje reklamowe i hurtownie farmaceutyczne oraz medyczne.

  • Agencje reklamowe

Do współpracy zapraszamy Agencje Reklamowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg rozwiązań dla prowadzonych kampanii reklamowych. Prawie na wszystkich produktach istnieje możliwość zrobienia nadruku indywidualnego zawierającego: logo, stronę www, adres, telefon. Możliwe jest stworzenie każdej szaty graficznej na indywidualne życzenie klienta.

Przykładowe projekty:

Kontakt dla firm zainteresowanych współpracą:

Łukasz Majchrzak

mobile : +48 604 711 680
e-mail : biuro@apteczki24.com